Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chatování namísto SMS v Androidu

Aniž bych to zapnul a i když jsem se to pokusil (asi neúspěšně, a nejen já) vypnout, tak prostě ta potvora si udělala z mých SMS zpráv chat. Teď koukám, přání z konce roku je dosud nedoručené. Asi nebyl zrovna buď u mě nebo u příjemce net. Dnes jsem psal kámošovi a zase to chatuje, to jsem už myslel, že to mám vyplé, ale asi jsem to tedy vypnul jen pro jednu jinou osobu a ne pro všechny. Posílám zprávu a koukám, nedoručeno, protože je příjemce "offline". Ale s velkou pravděpodobností by SMS normálně přijal. Také v mém okolí to lidi už několikrát vytočilo, když jsem měl telefon zaplý ale bez wifi a oni měli za to, že mi napsali a nakonec to zůstalo viset nedoručené protože CHAT. Co si o tom, že si Google udělal z SMSkování soukromý "Whatsapp" a to dosti invazivním způsobem myslíte vy? Mě to docela dost vytáčí..

Myslím, že to je ve všech aktuálních verzích, mají to zapnuté namísto SMS zpráv všichni koho znám, když jsem náhodně zjišťoval. Problém mám ten, že SMS se doručuje hned, toto se kolikrát doručit neobtěžuje a pokud člověk nemá zaplý net, tak často vůbec zprávu nepřijme. A dost nepřehledně se toho zbavuje.