Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ryzen 5 5600 + rtx 3070 ?

Zdravím , mám dotaz zda bude v pohodě šlapat počítač s rtx 3070 a ryzen 5 5600 nebo by to chtělo silnější cpu jako např 5600x nebo tak. Zajímá mě prostě jestli tu grafiku tento procesor zvládne? Díky za odpovědi.

Řešení:

Boze to je vul, vzdyt on tam ten Ryzen 5 5600 ani neni uveden. :-D

Ano, Ryzen 5 5600 + RTX 3070 je ok.

rozdiel medzi 5600 a 5600g su MAX 5% co celkovo nie je takmer ziadny, nepostrehnutelny rozdiel. chapem, ze vase poradnacke masturbovanie nad vsetkym je povestne, ale niekedy to prehanate. chlapec dostal odpoved hned v mojej prvej odpovedi, naklikat si to tam je otazka max dvoch minut. a co ked si rozmysli a nebude chciet 3070 ale 3060 alebo 3080?? zalozi dalsi dotaz? no nie, naklikne si to tam a vyhodi mu relevantne info. ale chapem, ze toto tvoj mozog nepoberie.