Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .Net Framework - nejde uninstall ?

Dobry den,

chtel sem se zeptat jak jinak odisntalovat .Net Framework nejnovejsi verzi.
Ikonka v Pridat Odebrat programy chybi, nejde to zde najit. Ale pokud zapnu instalacku tak mi to pise ze je jiz v PC nainstalovan (a taky ze celou dobu je).

Zkousel sem i nastroj pro obnovu Net Framework od Microsoftu, nepomohl.

Potrebuji to preinstalovat ale nevim jak.

Diky

treba si ujasniť,aký framework chceš odstrániť,vo win10 je defaultne net.3.5+ 4.8,tie sa neodinštalovávajú/nenainštalovávajú ale odoberajú cez ovládacie panely-programy a súčasti-zapnúť alebo vypnúť súčasti systému windows....