Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samsung s860 nejede

Zdarec. Dostal jsem na opravu Samsung s860 který při vložení baterek pouze svítí zelená dioda a to je všechno. Plus má vysunutý objektiv.
Ptám se nedá se nějak pomoci tlačítek udělat hard reset?
V návodu k použití jsem nic nenašel.

No ale muj názor je ten, že je to v hajzlu, a další Samsung co se podělal. Marně říkám nekupujte to, a zbytečně. Muj Panasonic dmc fz7 funguje bez problému, a to je o pár let starší než ten krám Samsung. Dodám oba jsou stříbrné....
Takže majitely doporučím at to škrábne do popelnice a at si koupí foták od kvalitní značky.