Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba zobrazení při pohybu

Dobrý den,
můj monitor nedisponuje vstupem dvi a tak jsem zvolil HDMI. Obraz se jevil v pořádku až do chvíle, kdy na screenu došlo k pohybu (video, hry..).
Bohužel nejde udělat screenshot, aby bylo patrné, o co jde. dobře je to vidět jen v testu - www.testufo.com/photo#photo=quebec.jpg&pps=60&pursuit=0&height=0&stutterfreq=0&stuttersize=0
Při pohybu se zobrazuje jakoby mřízka pixelů. Těžko to nějak přesně popsat. Gpu RX 580 nastavena na 60hz, monitor LG M2250D taktéž. Zkoušel jsem různá nastaveni, leč bez úspěchu.
Je tu ještě možnost připojení přes VGA, ale Gpu má vystup DVI-D a já nemám po ruce převodník.
Poradí nějaká dobrá duše? Díky moc

nemá tento monitor nějaké úchylné herní nebo filmové režimy v osd menu? jestli je to verze s tv tunerem, tam se dají takové nesmysly čekat. vypnout na normal.
a půjčit jiný hdmi kabel.
a nakonec si pučit i jiný monitor, jestli tento nemá jen omezený prostor rgb.

ani se neptám, jaký má smysl dnes kupovat zastaralý 22" monitor.