Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3070 + Ryzen 7

Zdravím,

mám Ryzen 7 5800, RTX 3070 a Seasonic Focus Plus Gold - 650W . Potřebuju je osadit do nové case a na novou desku.

MB - Max 5,5 K - 2x M.2 slot + 10x Usb na zadní desce
Case - max 3K
Ventilátory + chladič na cpu - Max 3 K

A bude stačit tento zdroj (650w)?

10x USB? K čemu? :-? A taková deska vůbec existuje?

Občas by se mi něco takového velmi hodilo... klávesnice, myš, webkamera, nesíťová tiskárna, tlakoměr, několik trvale zapojených kabelů s různými koncovkami na připojení externích disků, foťáku, USB-C mobilu...

To jako vážně?

Existují monitory s USB rozbočovačem, velmi praktické mj. pro webkameru, klávesnici a myš. Nebo bezdrát...

Místo několika kabelů s různými koncovkami stačí jeden kabel s "pavoukem" nebo příslušná redukce.

A samozřejmě základní řešení - USB hub. Je snadno přístupný a nemusíš tahat od PC bedny deset kabelů...