Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se odstranit ze správy Google Firmy?

Ahoj, mám trochu netradiční dotaz ale změnil jsem zaměstnání a mám na svém google účtu příštupy k bývalému zaměstnavateli na Google Firmu, rád bych se sám odstranil z těchto přístupů. Tuší prosím někdo, jak to udělat? Jsem na této stránce ale nevidím tu žádnou možnost, jak se odstranit, viz. screenshot.

Děkuji a přeji hezký pátek :)

Řešení:

Nakonec jsem napsal na anglickou Google podporu a měl jsem prý nějakou chybu v účtu a odstranili mě manuálně. Díky moc za pomoc a přeji hezký den :)

Neni to vono? :
https://support.google.com/business/answer/4669092?hl=en
https://www.localclarity.com/blog/how-to-delete-a-google-my-business-listing/

Přihlaste se do služby Moje firma na Googlu.
Na účtu, který chcete odstranit, klikněte na ikonu nabídky se třemi tečkami a klikněte na Odstranit.
Pokračujte kliknutím na OK. Možná se budete muset znovu přihlásit ke svému účtu ve službě Moje firma na Googlu.
Zkontrolujte informace na obrazovce. Zaškrtnutím políček potvrďte, že chcete odstranit
Kliknutím na „Smazat účet“ trvale smažete svůj firemní účet a všechna jeho data