Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome IE tab doplněk.

Zdravím Vás.
Nepoužívá někdo?
Fungovat to jako funguje, ale nějak si to nerozumí s klávesnici.
Adresní řádek funguje ok.
Když však najedu třeba na google.cz a chci něco hledat tak to blbne.
Mačkám jen jeden znak na klávesnici a po každém zmačknutí se v kolonce zobrazí nějaký jiný.
https://www.securitycameraking.com/securityinfo/how-to-access-your-security-dvr-using-google-chrome/

Otázne je - na čo ti je! IE už nie je podporovaný, ten doplnok je teda zbytočný (využíval jadro IE - samotného prehliadača). Takže ho odstráň a budeš mať pokoj.
A mám dojem, že samotný M$ poslal ActiveX k vode - už nepodporuje, žiadne opravy, necháva ho dožiť a skapať.