Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Požadavky HW

Ahojky, moje otázka zní zda půjde a pokud půjde, tak jak moc dobře/špatně hra na Lenovo Gaming 3 15ARH05.

Hra:
MINIMÁLNÍ POŽADAVKY: Procesor: Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350 DOPORUČENÉ: Procesor: Intel Core i7-3770 / AMD FX 8350
Paměť: 8 GB RAM Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon HD 7870 Grafická karta: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon R9 270X

Lenovo Gaming 3 15ARH05
Velikost RAM: 8 GB
Procesor: AMD Ryzen 5 4600H
Počet jader procesoru: 6
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6

Názov hry je TOP SECRET. Ako dobre pôjde hra sa dobre zisťuje cez YouTube testy. Stačí zadať názov notebooku, skontrolovať či sedí aj konfigurácia a zadať ešte niečo na štýl "test in games". Môžeš to isté spraviť aj rovno s názvom CPU/GPU alebo iným komponentom ako sú APU alebo RAM. Rozlišuj samozrejme aj GTX 1650 do notebookov a klasickú.