Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hodnocení sestavy

Můžete mi zhodnotit sestavu? nebudu hrát hry, potřebuji ji na fotky občas střih videa , hudbu a nějakej ten film.
Myslíte že zdroj bude stačit? když časem ještě připojím TV kartu, druhý disk, možná i grafiku?

ASUS M3A-H/HDMI
AMD Athlon 64 X2 5600+ EE, 2.9GHz, socket AM2
Cooler Master Elite 332

"Kingston 4GB (kit 2x 2GB) 800MHz
operační paměť DDR2, "
frekvence 800 MHz, časování CL 5, balení v boxu 901Kč Seagate 500GB, ST3500320AS, 3,5", 32MB, SATAII Fortron FSP400-GLN 400W Blue Storm II díky

Vcelku bez vyhrad, az na malickosti:

- Priber nejaky tichy CPU chladic. Ty boxovane pri loadu docela skuci.
- Seagate se mi nelibi (je to osobni). Spis ber WD AAKS nebo Samsung F1. Kapacitu kolem pul tera.
- Planujes-li casem nejakou zravejsi grafiku, ber silnejsi zdroj. Aspon 500W.