Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrotik - script list - scheduler

Na mikrotiku mam vytvorenych niekolko skriptov ohladne wifi, zapnut, vypnut, rozne dni, rozne casy, rozne interface.
V urcitych situaciach mi to vychadza tak, ze by som spustal 2-3 skripty v rovnakom case, ako ich zapisem do schedulera vo winboxe? Normalne pod seba v polozke on event?
Zadal som dva riadky pod seba v testovacom, a nevykonal sa ani jeden, pocitadlo +1.

to je v pohode, lenze napr. mam dve vyfiny, zapinam v rovnakom case ale vypinam kazdu v inom.
Takze do jedneho schedulera som chcel dat do on event obidva nazvy skriptov, a na vypnutie by som si vyrobil dva zaznamy v sceduleri.
Ale viac ako jeden skript v sceduleri nejak nefunguju.