Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herny PC

Ahoj, v počítačoch som úplný laik a tak som sa prišiel poradiť od Vás, ktorí sa počítačom rozumejú.:)
Vedeli by ste mi prosím poradiť konkrétnu hernú počítačovú zostavu do nejakých 1000€? Je to zhruba 25 000CZK :)
Vždy ma lákal viac Nvidia než Amd, ale taktiež sa tomu nebránim ani tomu, ak by niekto vedel poskladať v tejto sume čo najlepšiu hernú zostavu budem naozaj vďačný :)

ak nemáš aspoň doma grafickú kartu, tak veľke zazraky za tu cenu nečakaj. Byť tebou by som ešte došetril 1000ečiek aby sa dala poskadať parádna herná zostava s ktorou budeš dlho spokojny a nie nejaky lacny šmejd