Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oplatí sa lacný soundbar do 100€?

Znova by som kúpil ten istý TV. Mne šlo pri výbere hlavne o nízku cenu. Rodičom je absolútne jedno či pozerajú na OLED alebo LCD(ja mám OLED a vraj nevidia rozdiel :-D). Jediná požiadavka na parametre bol rozmer 55" a cena pod 500€. Keďže ale bol k dispozícii tento TCL za 335+8€ doprava tak som nemal o čom uvažovať. Ostatné z overených známych značiek som za tak dobrú cenu nenašiel. Boli tam všelijaké z tých thompson, iglupson, tuptson čiže tomu som sa rovno vyhol.
Z toho čo píšeš cítim takú tú vlastnosť niektorých ľudí že si ide niekto kúpiť nový PC na internet, filmy, office a si z toho zhrozený že vyberie CPU+APU. Alebo že si niekto kúpi TV pod 350€ s tým že to má zlý zvuk. Čo za tie peniaze očakávaš? Ja som rozhodne neočakával ani to čo som dostal. Prakticky je to výborný TV až na ten zvuk a zvuk sa časom dá riešiť soundbarom ktorý tu riešim. Aj za ten príplatok za soundbar to stále bude pod 450€ čo je stále lacnejšie ako to čo som pri vyberaní videl v ponuke.
Pozastavovať sa nad kvalitou low-end produktu je z môjho pohľadu bizarné. Keď už je to stredná trieda tak fajn, nejaká kvalita sa už očakáva a v hi-ende treba byť nekompromisne kritický na každý detail ale low-end?

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny