Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava

Zdravím, měl bych dotaz, mohl by mi prosím někdo poradit jaký PC koupit na hraní her do 25.000, na PC bych chtěl hrát hry např. warzone,FIFA,formule,csgo, hry nepotřebuju hrát ve 4K stačí mi fullhd za ty peníze stejně asi ve 4K ani hrát nepujde předpokládám, PC muže být bud hotovy nebo klidně u seskladany z komponentů ale 25.000 je hranice. Děkuji za odpovědi

Dekuju moc za tuto sestavu řekl bych ze to vypadá celkem slušně, omlouvám se ale ted jsem si uvědomil ze mám možnost koupit přes známého bez DPH takže PC sestava muže stát klidně okolo 30.000, jestli bys prosím nenavrhl něco do tech 30.000, pokud možno spíše bych chtěl sestavu s intelem, děkuji

https://www.czc.cz/310749,331146,289971,341758,315340,323100,308136,340147/kody

30.000

Nezapomen, ze musis nekde poridit Windows. Doporucuju pres aukro do 250 Kč.

Kdyby ti zbyly nejake penize, tak na videa, fotky, zalohy, doporucuju poridit tento vyhodny HDD:

https://www.czc.cz/seagate-ironwolf-3-5-4tb/200398/produkt

---

Za me nevidim duvod, proc kupovat procesor od Intelu, vykonu to vic nema, za to to zere vic energie, tudiz to ma i vetsi odpadni teplo a hreje se to potom vsechno ve skrini zbytecne vic. Nemluve o tom, ze na Intel jsou drazsi zakladni desky, takze to celkove vyjde za vic penez.

Edit:

Pripadne jsem setril na zdroji, protoze je tam nejaky cenovy pozadavek a snazim se ho dodrzet, ale kdybych to bral pro sebe, tak bych si priplatil za jeden z techto zdroju:

https://www.czc.cz/be-quiet-pure-power-11-600w/248574/produkt

https://www.czc.cz/seasonic-focus-gold-650w/260653/produkt

A nebylo by lepší u toho amd kdyby jsem si trochu připlatili a koupil si procesor 5600X? A ohledně toho win vůbec nevím jak to funguje když si koupím windows někde jinde a ne rovnou v tom PC, já jsem to právě bral už i s win postavené

Ano, urcite doporucuji vzit 5600X, pokud ti na ten priplatek, o ktery je ten procesor drazsi, jeste vybudou penize.

https://www.czc.cz/282158,260653,289971,302197,315340,329941,308136,200398,340147/kody

34.500 Kč

Změna skrine, pameti, procesoru, pridan HDD.
Ale je to samozrejme na tobe, da se to kombinovat, tohle je jen navrh, kdybys mel k dispozici vic penez.

Muzes prihodit 2.000 Kc a koupit OS primo u CZC.
Na aukru se prodavaji licence za podstatne mene z sedeho trhu. Chce to vybrat prodejce s dobrym hodnocenim, sam takovou licenci mam a nebyl s tim problem. Neni to asi uplne vhodne pro firmy, ty budou chtit mit PC i s OS komplet na jedne fakture, ale u domaciho PC to muze byt jedno.
Instalaci Windows na SSD snad zvladnes, to neni nic sloziteho.