Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAS zároveň jako NVR

Ahoj,

Dnes jsem zjistil, že údajně umí Synology i režimy NVR.

Mám doma 4K IP kamery s NVR boxem pracujícím na asi tisíc let starém protokolu XMEye. Ale překvapivě to funguje poměrně dobře. Jen prostředí aplikací je občas k vzteku. Spoleh je na to ale 100%.

Plánuji však do budoucna NAS. Proto me zaujala možnost ho využít jako NVR a třeba mít i díky tomu přívětivější a modernější možnosti co se tyče kamer.

Máte s tím někdo osobní zkušenost? Mohu mít třeba 2 disky v RAIDU a další nezávisle na nich pouze k záznamu z kamer? Funguji pak také funkce jako rozpoznání obličeje a pod?

Děkuji

Jakub

Funguji pak také funkce jako rozpoznání obličeje a pod?

Myslis Face Recognition (QVR Face) ?
Mohl by jsi napsat alespon presny model tveho NAS ?
Zkusenost s touto funkci mam jen na QNAP.
Jinak mimo jejich OS jsem Face Recognition pouzival na Nvidia Nano a NAS jsem pouzival né nezbytne jen jako uloziste. Jestli uz mas nastaveny RAID a mas disk navic, tak ho jako uloziste samozrejme pouzit muzes.

Nepovedal si aky sw chces pouzit.
QNAP napriklad ponuka momentalne tusim 4 systemy na kamery a SYnology bude na tom asi obdobne...aj ked mam pocit, ze som tam videl len jeden naposledy.
Schopnosti sw nezalezia od Synology, ale samotneho sw.
Vacsinou free verzie nemaju pokrocile funkcie, niektore naopak funguju az po zakupeni licencii na jednotlive kamery.

NVR funkcie podporujú vybrané modely Synology,ktoré sa dodávajú s licensovaným softwarom,k ostatným kompatibilným treba dokúpiť Surveillance Device License Pack osobitne,tieto funkcie nepodporuje každý Synology NAS automaticky,zoznam podporovaných NASov a modelov ktoré sú z výroby stavané ako NVR NAS je na stránkach podpory Synology....