Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časté pádání pc ve hrách

Ahoj, potřebuji pomoc s mým počítačem. Už dlouho se mi stává že se mi u každé hry začne mikrolagovat počítač a po nějaké době prostě crashne a vypne se. Mám to tedy jenom u her který nejsou zase tak náročný. Nevíte co stím mám dělat ?? děkuju za odpověd.

že se mi u každé hry začne mikrolagovat počítač a po nějaké době

Pravdepodobne muze jit o vysi tepploty GPU/VRAM.
Jestli mas teploty korektni, a mas nejakou verzi graficke karty tovarne OC, tak ji zkus jemne podtaktovat, v hodne pripadech to staci a pomuze.

Ono to neni lehke kdyz neprilozis vice informaci. Zkus alepon to Speccy co ti doporucil BruBrum.

PS: Jen pro "uplne info" na misto prejizdeni mysi jde vse ulozit do textoveho souboru "Save as Text" :
(ale jelokoz nejsi registrovany uzivatel, stejne by jsi vygenerovany textovy vypis prilozit, takze okopirovani mysi).
[95635-txt-jpg]

"ojet myšem" je terminus technicus.
kdo to nezvládne, může stručný výpis hned po spuštění speccy nechat označit v menu -> kopnout do schránky -> vyklopit zde do komentáře.
(jen úvodní stručný výpis "summary", bo taky ukáže teplotu a podrobný výpis je v 98% k ničemu)

přitom stačila 4 slova:
speccy: "ojet myšem" - ctrl+c - ctrl+v

samozřejmě generace otupělá mobily nepochopí, že schránka přenese obyčejný text. vyfotí to roztřeseným mobilem a sem nacpe rozmazanou fotku 12mpx, ze které už žádný údaj nevykopíruješ. pak to jebne na obskurní imagehosting s adwarem v reklamě, bylo to tu asi 666x.

screen, bo ne každy je taky vnimavy.