Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postarší tiskárna a problematika s instalací jejích driverů

Dobré odpoledne, nevím jestli to patří přímo do této kategorie je to spíše něco mezi periférie, SW a multimédia. Ale rád bych poprosil o radu, snažím se připojit počítač s windows 10 k postarší tiskárně Brother MFC-9750/1200 Series. Bohužel mi to moc nevychází, notebook který má win8 jsem bez problému připojil a drivery si nainstaloval pomocí usb.. Ale stolní PC s tím má problém.. V základní desce by problém být neměl jelikož usb porty fungují bez problému a drivery k ostatním perifériím si nainstalují.. Snažil jsem se to nějak více vyřešit a podařilo se mi jí zobrazit jen jako scanner, ale bohužel jí potřebuju spíše jako tiskárnu.. Ve chvíli co jí připojím do USB portu tak se začne zobrazovat jako "Složené zařízení USB" a drivery se samotné nenainstalují... Po ruční instalaci driverů které jsem našel na internetu (zdlouhavém hledání protože se hledají docela těžko) se mi tedy povedlo jako scanner.. Ale aktualizace driverů na novější nepomohla ani downgrade na starší.. Přikládám i obrázky pro info.. Byl bych rád za jakoukoliv radu, děkuji :).

Jojo, vím že je to stará větev.. Ale štve mě že s notebookem s těma win8 kompatibilní je a s 10 už ne :/. A u tiskáren asi nejde nijak jakože virtuálně simulovat starší operační systém kvůli kompatibilitě?