Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení pc sestavy

dobrý den,chtěl bych poradit zda tato sestava stojí za to koupit na Hraní pc her

4jádro/8 vláken
i3-12100F 3,3GH
MB Asus ih610
8GB ram
Geforce GTX 1650 4GB
SSD NVMe 480GB
400w
mini tower
Vše za 17000,-

Díky za názory

INTEL uvedl kompletní řadu 12. generace procesorů Core, které jsou oproti předchozí řadě až o 30% rychlejší a znovu se stává jedničkou na trhu v oblasti procesorového výkonu

po tomto tvrzení bych si u nich nenechal sestavit ani kuličkové počitadlo.
ale škoda vás ochudit o tak krásnou nabídku: https://www.ravrex.cz/images/200000472-1dd8f1dd92/sestavy.jpg?s3=1
design letáku je kulervoucí, noname obsah a to co vydávají za "herní" je spíš k pláči.