Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor EPS

Dobrý den, jsem úplný laik, tak prosím o pochopení.:-)

Necháváme si od grafika vytvářet šablony, které nám následně zašle ve formátu EPS. Běžně si soubor stáhnu a otevřu v CorelDRAW X7 (64-Bit), kde si už sama měním co je třeba sama. Nyní se nám nedaří soubor otevřít a nevím kam dál. Nevíte kde by mohla být chyba? Ať už nechám importovat text, křivky (to se neotevře vůbec) nebo umístit jako EPS (po otevření nelze nic měnit a šablona je rozpixlovaná apod., vše je špatně.

Předem děkuji za radu.

Dobrý den,
dostala jsem od vás poslední šablony ve formátu EPS jako obvykle, ale tentokrát mi nejdou otevřít. Nevím proč, neměla jsem s tím nikdy dříve problém. Nezměnil jste něco v nastavení ukládání souboru nebo třeba nepoužil na vytváření šablon jiný program? Prosím o zaslání informace, co se změnilo nebo i že jste nic neměnil a budu hledat problém u sebe. Předem Vám děkuji.

Je tak těžké sesmolit podobný text a grafika se normálně zeptat?