Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují videa na YouTube

Zdravím, nejdou mi přehrávat videa na YouTube. Když si nějaké video spustím, tak se tam jen točí kolečko pro načítání a za pár sekund mi to k tomu napíše: "Pokud se přehrávání brzy nespustí, zkuste zařízení restartovat." A kolečko se točí dál.
Restart nepomohl. Co s tím mám udělat? Děkuji za rady.

a to mame vediet odkial, v dotaze to napisane nebolo. premazat cache si skusal? a co iny prehliadac, skusali sme? robi to samo od seba, alebo po aktualizacii? robi to pri vsetkych videach? skusal si zapnut alebo vypnut akceleraciu videa?

Ak to nefunguje aj v Mozille tak chyba je vo Windowse. Načo kľučkovať, rovno sa opýtam: Nemáš iobit? Ten je príčinou mnoho problémov a to isté platí pre iný SW ktorý je rovnakého charakteru. Mohol si niečo prenastaviť v OS alebo to spravil nejaký SW. Pomohlo by hodiť screen nainštalovaného SW. Zisti príčinu a nekašli sa s tým a rovno zvoľ čistú inštaláciu nanovo. Len musíš prísť na príčinu aby si to potom znova neopakoval.

on je tytanyk tak trochu debyl.
jsem se ho párkrát ptal, co má proti češtině, nikdy nebyl schopný sesmolit odpověď. ale co sem si všim, aspoň jednou mi za to vlepil mínus: asi si debyl myslí, že je na fakebooku.

kdyby ty jeho komentáře nebyly většinou mimo mísu, bohužel takto vypadá jako uprchlý chovanec z léčebny.
bože každému nějak trvalo než někam dorost, ale snad nemusím mít u jeho komentářů dojem, že je píše kolesa nebo miloš jakeš.

Každý má rád lajky a popravde tiež som zopár krát neodolal a zaklikol s tým že utvrdzujem samého seba že súhlasím :-D
Keď už je tu táto možnosť tak prečo nevyužiť. Sťažnosti má dostávať skôr programátor ktorý písal web že je možnosť hodnotiť samého seba. Čo som si ale všimol tak to hodnotenie sa takmer nevyužíva. Niekto sem na poradňu napíše niečo užitočné a ľudia to ignorujú. Zahraničné fóra fungujú dokonca na štýl že sa najužitočnejšia správa zobrazí viac v popredí respektíve vyššie a teda ak niekto hľadá to isté tak nájde odpoveď rýchlejšie.

Myslím, že hodnocení není o sbírání lajků, kdo jich má víc. Slouží k tomu, že prostě souhlasíš s napsanou radou nebo názorem a nemusíš psát to samé znovu. A tazatel má pak na výběr, kterou radu mu doporučuje víc rádců a účastníků a která tedy bude asi přínosná. Naproti tomu ty, co si něco myslí jen oni sami a sami si dávají souhlasy jako podporu, považuji za narcisy a chudáky. A nápad řadit zprávy dle hodnocení by přinesl jen chaos a nikdo by se v tom pak nevyznal.

Když to nejde ve dvou prohlížečích, je možné, že ti YT blokuje antivirák (pokud používáš jiný, než Defender).
Zkus ho vypnout nebo přenastavit. Předpokládám, že jsi už vymazal cache i cookies v obou prohlížečích.
Na stránce YT zkus použít Ctrl+F5 (znovunačtení obsahu ze serveru).