Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kontakty na simce

Zdravím..nemam ted u sebe sim kartu,proto nemohu vyzkouset..prechazela jsem na jineho operatora i s cislem, bohuzel jsem si nezalohovala kontakty..vi nekdo,jestli se mi na stare,uz nefunkcni simce kontakty ukážou?dik moc

nebudeme se tu dohadovat..jiny pan mi na dotaz odpovedel,presne jak jsem se ptala..logicky se dostanu ke kontaktum az se dostanu k simkarte,jen byl dotaz,pro moje uklidneni,jestli ty kontakty tam budou nebo ne.nic vic nic min.dik za pochopení

Ano, pokud není stará SIM karta poškozena, měly by se všechny kontakty na ní uložené po vložení do telefonu normálně zobrazit.

Pro zobrazení telefonního seznamu uloženého na kartě není nutné přihlášení k síti operátora ani k internetu.