Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrnenie videa Samsung Galaxy A52s 5G

Zdar mám taký problém z videami ide o Samsung Galaxy A52s 5G v podstate u každého objektívu je ten istý problém.Ide o to ,že to zrní a to aj ,keď je svetelnosť dobrá.Nerobí to vždy vo väčšinou ,keď je v pozadí niečo tmavé.Pri nahraní na youtube som si všimol ,že pri nižšom rozlišení sa to stráca.Rozdiel pri 1080p a 2160 je viditeľný,čo vy na to,dík.
Prikladám aj video: https://youtu.be/Gwv2D0mUVyA

V recenzich ale rikaji, ze je ve videu na A52s sum. Neni to proste fotomobil a na nataceni videa je to vzdy jen horsi. Muzes byt rad, ze to na fullHD vypada docela ok. Kdyz porovnas vsechno co A52s nabizi s jeho cenou, tak je ten mobil dost dobrej a ve stejny cenovy nenajdes zadny extra lepsi fotomobil.