Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fps dropy gta v

Zdravím , potřeboval bych pomoc s fps v GTA 5.. mám nové PC (3070,r5 5600,16ram,bla,bla,bla) hra běží hezky i na nejvyšší detaily ale na letišti nebo ve vodě a celkově na krajních bodech mapy mi extrémně padají fps vlastně např že 120 nebo z 80 na 15,19fps a tim vzniká škubání obrazu prostě takové záseky a už vážně nevím co s tím.. zkoušel jsem vše.. díky všem předem za odpovědi.

Skús zapnúť V-sync alebo ak máš tak G-Sync. Hry už síce nehrávam ale pamätám si že som mal prepady FPS v niektorej z hier Crysis a pomohlo zapnúť V-sync. Ak ti to robí len v tejto jednej hre tak zrejme bude chyba priamo v rámci hry.