Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kamerový systém. No record.

Zdar mám na chalupě kamerový systém, který normálně funguje, jen se nejde podívat na nahrávky. Odešel disk? Měl jsem tam nějaký letitý co jsem někde vyhrabal. Na chalupu se dostanu až 31.8. Mám rovnou koupit nový disk? Díky.

podla poskytovatela toho stroja nahrávky sa presúvajú do cloudu(google drive,dropbox etc),prístup k nim je cez cloud,nie priamo do zariadenia....pokial to nemáš prepojené s nejakou cloud službou,je možné,že priamo na disku došlo miesto a systém už nikde neukladá nové súbory.....mnohé všelijaké takéto lacné systémy prestanú vnímať existenciu disku,pokial sa zaplní a dôjde volné miesto na ďalšie záznamy....moho odísť aj samotný disk,pokial to nemá nejaké chladenie,pre bežné disky a hlavne staršie je kritická teplota nad cca 41st.Celzia,vyššie znesú tvz.surveillance disky a la WD Purple,ktoré sú prispôsobené na vysokú záťaž zapisovania a čítania 24/7 a majú posunuté pracovné teploty na 60-70st.Celzia...