Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SOS: Kde najdu v Praze mrtvolu?

Kamarádce, Brňačce v Praze, volal její přítel včera v osm hodin večer, že jede autem domů. Nedojel. Dá se někde najít na netu příjem v nemocnici, márnici, nebo něco? Nikdy nic takovýho neudělal, několik let už nejede v drogách a k alkoholu nemá vztah...
Děkuji

Šmarijá, proč hned mrtvolu??? Není třeba být takový pesimista...

Pouze jedna z variant, navíc jsem byl čerstvě probuzenej a teprve si dělal kafe, po kterém si myslím, že začínám myslet :-) A v ten okamžik se mi nechtělo vypisovat do nadpisu sáhodlouhý seznam možných možností. Použil jsem "bulvarizátor" ve zkratce ]:)