Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook blbne jenom ve Firefoxu - scroll

Zdravím poslední dobou ca dva měsíce mam problém na Facebooku v Firefoxu.Při scrolování příspěvků to sem tam začne přeskakovat z jednoho příspěvku na druhej že to lítá a zmizne buhví kam video,foto je jedno co jako bych zmáčknul na myši scroll tlačítko a jel rychle dolů .Dělá to jenom ve FF jak starý verzi tak nejnovější a na dvou Pc ,jedno s W10 druhý s W7 a dělá to i při vypnutým ublocku.V jiných prohlížečích to je v pořádku Vivaldi/Opera.Myslel sem že to jsou ty FB blokace některejch příspěvků,jenže to by dělalo ve všech prohlížečích,měl sem nějakou starou 88 ESR verzi FF tam to začlo dělat,odstranil sem jí i komplet z appdata a dal čistou instalačku nejnovější,jenže to dělá pořád.Nevíte někdo co s tím?

V Nastaveni Obecne zkus odskrtnout Zobrazovat prepinac do rezimu obrazu v obraze.

Nerikam, ze to pomuze, ale kdysi mi nejaka videa blbnula a odskakovala a pomohlo mi prave tohle. Ja to vyzkouset nemuzu, na Facebooku jsem ve Vivaldi a FB nema rad zmenu prohlizece, nechci riskovat docasny ban.

Podobne problemy mi posledni dobou dela web CSFD, ruzne odskakovani videi, samoscrollovani a tam za to "muze" uBlock, ten ale rikas, ze mas vypnuty. Nemas tam jeste neco jineho, co ovlivnuje webovou stranku z hlediska nacitani ramcu a javascriptu?

Obavam se, ze na podobne veci si budeme muset zvyknout a budeme radi, kdyz to nekde bude fungovat. Duvodem je cim dal vic zpraseny kod vetsiny webu, automaticke spousteni videi, ruznych animaci a samozrejme reklamy a s tim souvisejici snaha webu prechcat adblocky ve zobrazovani reklamy.

Takže něco spec od FF,teď sem zkusil vypnout to plynulí a automatický posouvání v tom nastavení a vypadá to zatím ok,předtím sem vypnul jenom to automatický a dělalo to pořád,takže to dělá možná jenom to plynulí a nebo spolu dohromady,každopádně zatím ok uvidíme ještě,můžeš vyzkoušet taky.

no pořád ne,ale je to k nasr... už se na něco chceš podívat nebo pustit video a někdy to zmizne úplně že se nedá ani vrátit zpět.Jako nechci to zakřiknout ale vypadá to ok už teď na W10 kompu kde mám ještě starej FF 78.15 esr.....Tady na tom kompu mě to je i jedno Vivaldi je skoro to samí a jede to ok,na druhým mám ale Operu a ta mě moc nesedne,tam Vivaldi blbne pod W7.

Tak po vypnutí toho co sem psal už to nedělá,jenže se sere jiná věc pro změnu a to bez ohledu na HW i systém,taky to nedělá pořád ale dost často když kliknu třeba na fotku nebo rozkliknu odkaz rozesere se celá stránka defakto nereahuje nebo to skočí někam úplně jinam ve FF už je FB docela nepoužitelnej s tímhle,dělá to i v Opeře jenže tam to to reaguje alspoň nějak,skočí tam to vlevo po straně na fotu.Ublock i když je vyplej na spyware taky čistý......

[96092-screenshot-2022-11-12-watch-face-jpg]