Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Avg - jak kompletně odinstalovat?

Ahoj...

nějakej dobrák mi v domácnosti nainstaloval AVG free (nikdo se nepřiznal, příště se budu ptát bez klacku v ruce). AVG teď pořád prudí s kokotinama... odinstaloval jsem - klasika přes ovládací panel - aplikace. Ale rád bych to z pc dostal uplně... tipuju že takhle po něm zůstalo spousta bordelu. Existuje na to nějakej nástroj? Nebo konkrétní postup? Fakt netušim kde všude to co mohlo nechat...

A když jsme u toho, existuje nějaký poctivej antivirák, kterej dělá co má a neprudí zbytečně s kokotinama a nešmíruje? Klidně i placenej. Nebo nemá smysl a MS Defender stačí?

Změna předmětu, původně: AVG (host)

Řešení:

Z logu systému se dá zjistit, kdo a kdy program nainstaloval. Tedy za předpokladu, že všichni doma nepoužíváte jeden společný účet, že...

loading...

Je na to nástroj, to sis mohl najít.: https://support.avg.com/SupportArticleView?l=cs&urlName=Uninstall-AVG-software-Clear-Remover&supportType=home
A dobrákům z domácnosti zřiď vlastní účty s omezenými právy správce, není nutno je přizabíjet.
A lepší nadpis u otázky by příště taky víc napověděl.

Nebo nemá smysl a MS Defender stačí?

Defender stačí, ale záleží, kolik členů domácnosti hledání porno a warez stránky.:-)