Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Složité spouštění Windows - nenajde bootovací disk

Dobrý den, začalo zlobit spouštění systému Windows

Objeví se hláška(viz obr. první)
potom musím dát ALT+CTRL+DEL
ZMÁČKNOUT F12 a objeví se tabulka(viz obr. druhý) a vyberu první možnost a dostanu se na plochu.
PC si to neuloží a při každém dalším spouštění musím tento postup opakovat. Co s tím? Díky za pomoc.

Změna předmětu, původně: SLOŽITÉ SPOUŠTĚNÍ WINDOWS
Je neslušné psát celý nadpis se Shiftem. (host)

Jak je to PC staré?

Souhlasím s výměnou baterie na základní desce. Viz první dva příspěvky. Na baterii je napsané její typové značení (obvykle CR2032). Informace jsou v manuálu k základní desce. Mělo by stačit při vypnutém PC vyjmout baterii a vložit novou.
Možná bude třeba po výměně baterie nastavit pořadí bootování zařízení - "bios boot order". Obrázky napoví více ... https://bit.ly/3Kd4AXm
Určitě je to vysvětlené v manuálu k základní desce.