Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zariadenie prestalo reagovat alebo bolo odpojene

Pripojim telefon na USB ntb, kvoli nabijaniu. Ani neodomknem, takze sa mi sice objavi v tento pocitac, ale ziadny adresar. Ked nasledne odpojim usb kablik, vyskoci na mna 37 !!! okienok, ze zariadenie prestalo reagovat alebo bolo odpojene.
Telefon bol nedavno pripojeny k ntb, za ucelom preorganizovania dat a dresarov na mSD. Moze to yt tym, ze si ntb niekde zapamatal navstivene adresare a teraz ich nemoze najst? Keby to bolo jedno okno, alebo 2 (jedno za interny disk telefonu, druhe za mSD) to by som este pochopil, ale 37 je vela :-)
Ako to zrusit? Okrem preinstalovania Win :-)

Tak po restarte ntb vyriesene . . .
Win10 si musel niekde nieco zapamata, robilo to od vtedy, co som mal pripojeny telefon a presuval adresare a subory krizom krazom po karte . . .
Takze znova sa osvedcilo "nastupit a vystupit" . . . restart