Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zmena internetu VDSL na optiku - ostane IP adresa?

Dobrý večer prajem. Prosím vás chcel by som sa spýtať možno takú blbú otázku ale vôbec sa v tom nevyznám, ak mám doma internet VDSL a chcem to zmeniť na Optiku (od rovnakého dodávateľa), tak mi dajú novú IP adresu alebo ostane tá stará? Ďakujem vopred a prepáčte za moju nevedomosť.

Změna předmětu, původně: zmena internetu (host)

Nic v zlom, ale co je toto za otazku?
Odkial to mame vediet? Ved si ani neuviedol toho ISP.
Oni fakt nemaju infolinku?

Dam podobnu nezmyselnu otazku...idem si kupit cinske auto (znacku vam nepoviem) a chcem sa spytat, ci mi zmenia farbu zo zelenej na modru, ked si vyberiem...neviete?