Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Průzkumník - disk je červený

Zdar,

nekomentujte používání průzkumníku ve Windows 10, to neovlivním.

Když zaplnění disku stoupne nad určité procento, tak disk v průzkumníku zčervená, předtím je to místo na disku modré.

Když jsou velké disky, tak se to začervení a přitom je na tom disku pořád hodně místa. Nejde to nějak v registrech nastavit? Hodilo by se nám tam mít nějakých 60GB volného místa a pak teprve by to zčervenalo a kolegové, kteří nejsou s počítačema kamarádi, by věděli, že se disk nebezpečně zalpňuje a mají to oznámit.

Řešení:

Ok, nelze.

Děkuji, zaporna odpoved sice nepotesila, ale aspon to nebudu dal koumat. :-)

Pokud vim, nastavit jde jen pres Compmgmt upozorneni na urcité osazeni % bez ohledu na barvu.
Tim myslim to, ze se zobrazi upozorneni pri hodnote zaplneni tebou nastaveneho % → "zaplneni" nebo % "zbyvajiciho" % mista (kdyby jsme se tedy neridili podle nejakych barev)
.. ale jestli tomu rozumim spravne, tobe jde vylozene o posunuti % toho cerveneho grafu.

To jsou pracovni soubory. :-) Probíhá tam synchronizace s pracovním diskovým polem a po zpracování to putuje na konečné zálohované úložiště. Dokud to tam není, zůstavá to i na těch PC.

Edit: Pracovni soubory samozrejme nejsou na systemovem Cecku, tam je jen OS a programy.