Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nutné restartování

Dobrý den, před 2 dny jsem jsi koupil nový herní notebook. Už 2x se mi ale stalo že jsem měl nutné restartování. vůbec nevím co to je a nikdy jsem to neměl. Myslíte že je notebook v pořádku nebo je tam něco co tam být nemá ??

Kupil si si nový - takže Windows si začal sťahovať aktualizácie. A keďže asi nemáš to poriadne nastavené - tak reštartuje bez upozornenia. Toto je často bežné práve u čerstvo kúpených NB, pretože OS v nich je často predinštalovaný dávno pred predajom (niekedy i viac ako 6 mesiacov - pozor, nie je aktivovaný). Stačí sa však pozrieť do Nastavenia - Aktualizácia a zabezpečenie a tam sa to dá všetko nastaviť.

Není moc co dodat, odpovědi máš. Evidentně probíhají aktualizace a po některých aktualizacích je vyžadován restart.
Chvilku to vydrž, je to otravné, hlavně u čerstvě nainstalovaného WIN. Vždy, když Tě to vyzve k restartu, tak notebook restartuj a na další výzvu opět. Ono to za chvilku přejde a potom budeš mít klid.