Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení TV k PC

Zdravím,
připojuji TV k PC pomocí HDMI kabelu, ale nefunguje. V TV se mi zobrazí, že je zařízení připojeno. Ale v PC se mi zařízení (TV) ani nezobrazí. Když TV připojím k notebooku, tak to jede v pohodě, takže televize funguje správně, takže PC nebude vpořádku. Nevíte co mi mohlo býti špatně?

Ak NTB prepojuješ rovnakým HDMI káblom tak kábel môžeme vylúčiť. Môžeš mať poškodený HDMI port v PC. Prepojil si cez správny HDMI? Je rozdiel to zapojiť do dosky a do GPU. Doska má HDMI pre výstup APU. Problém môže byť v nastavení. Keďže cez NTB to funguje tak TV bude nastavená správne(musíš mať navolený správny HDMI). Máš v PC nejaký grafický panel/ovládanie/adapter jednoducho povedané SW pre tento účel? Skús pozrieť a hľadať nastavenie ktoré napovie že to súvisí s problémom. Je to ale divné že ti to nefunguje pretože zvyčajne po správnom zapojení stačí navoliť výstup v TV a v PC stlačiť WIN+P a navoliť čo chceš s obrazom.