Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 modrá smrt

Zdravím, dnes se mi PC nějak poškodil. Netuším přesně jak.
Při hraní mi skočila modrá smrt, nepostřehl jsem chybové hlášení.
Od restartu PC mi nejde obraz ani myš (myš co se týče svícení). Funguje mi pouze (co se týče osvětlení) klávesnice a komponenty v case. Při srartu PC chybí takové to klasické, u mě, "rozjetí". Neukazuje se žádné logo, ani Windows logo. Pouze černý obraz.

Pokud by byla třeba soupis komponentů:
GeForce GTX 1660 Ti
I5-8400
HyperX Predator, 2x16GB 3200MHz
MSI Z390 Tomahawk
Windows 10 profesional
970 Evo plus 250GB SSD
2TB BarraCuda HDD

Myš a klávesnice:
Corsair K70 MK2
Logitech G502 Hero

Co se týče aktualizací, tak jsem se vše snažil držet aktuální díky alikaci EZ update (dle názvu) grafiku jsem držel aktualizovanou diky Nvidia programu.
Díky za případné rady co by to mohlo být nebo jak alespoň najet obraz, abych mohl provést reinstall PC.

Řešení:

Dej ji zpátky a udělej "Reset BIOS", třeba přímo na MB nebo z UEFI (něco jako Reset Default). Tím už nic nepokazíš - buď to pojede nebo je v háji.

To nastavení grafiky jsem udělal v Nvidia Control Panelu. Bios jsem dal čistě defaultní nastavení. Jinak nic na OC nemám. Pokud vím dobře, tak na grafiku mám pouze Nvidia program. Mám akorát na MB program, Dragon Center.

Ja bych práve odskúšal to dať do IGP, ak to tak bude fungovať, tak ti umrela grafická karta.... môžeš sa ju pokúsiť resuscitovať... ak by bol problémom studený kontakt, môžeš dať kartu do trouby na 220°C a opiecť do zlatista a do chrumkava. Ak ti pri zapnutí počítať zahrá zvonkohru (čo by malo, ak by si mal repráčik/beeper na základnej doske), tak k základnej doske máš takú vec, ktorú nikdy nikto nečíta a tam sú popísané čo dané pípanie znamená.

Co vím, tak jsem dával při posledním updatu i čistou instalaci grafických ovladačů, které Nvidia umožňuje pri aktualizaci. Hodně se mi totiž stává, že někdy mi update roz*ebou HUD rozpoložení ve hře a čistá instalace aktuální verze tomu vždy pomohla. Podívám se.