Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chrome neukládá hesla

Dobrý den,
Chrome neukládá hesla. Nabídka uložení proběhne, potvrdím, ale heslo se neuloží. Pokud ho zadám ručně a dám uložit v nastavení, opět se neuloží. Jedná se o Aukro, což by možná mohl být problém, ale ve FF se to ukládá, FF zase pro změnu není schopen Aukro normálně zobrazit. kde je tedy chyba.
Linux Mint 20.3. (taky možná příčina)
FF https://ibb.co/SJHHpxr
Děkuji

FF zase pro změnu není schopen Aukro normálně zobrazit

Něco ti blokuje zobrazování obsahu stránky. about:preferences - Zobrazení a jazyk stránek - Rozšířené - povol používat stránkám externí fonty.

Pokud to nepomůže, zkus spustit Firefox bez doplňků (Režim řešení potíží z nabídky Nápověda).
.