Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube redirect z google

Dobrý den, mám dotaz, je možné že redirect z google na youtube může být v úvozovkách zavirovaný, jsem tak v úvozovkách zkoumal a zjistil jsem že když zkopíruji odkaz na redirect z google na youtube a vložím ho do https://www.virustotal.com/ , tak mi jeden security vendor ukazuje že je malicious ten odkaz, je mi jasné že je to blbost. Kdyby s ním bylo něco špatně tak to potvrdí víc security vendors.

Děkuji za přečtení a kdyby to šlo tak potvrzení že je to safe.

redirect z vyhledávače google asi těžko.
ale jiné odkazy samozřejmě mohou být, zvlášť pokud schovávají obsah za javascript a text je nahraze ascii hodnotami.
přesněji nejde o to že by byl zavirovaný odkaz, ale schovává čitelnost a vede někam, kam nechceš, dobrovolně bys nevlez, protože nějaká přesměrovací stránka už tak úplně v pořádku není.