Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta s továrním OC

Zdravím,

vybírám nový počítač a při výběru GPU jsem narazil na verzi OC a non OC. Něco jsem si o tom vyhledal a zjistil jsem, že OC má samozřejmě větší výkon, ale víc hřeje. To co jsem ale nenašel je jestli se to vyplatí ať už třeba z hlediska životnosti.

Moje otázky tedy zní. Koupili byste si osobně OC verzi či nikoliv? A proč?

Předem děkuji za odpověď

tyk

Asi bych víc věřil OC verzi přímo od výrobce (má dimenzované chlazení, lepší čipy, tovární záruku, atd...) než nějaké dodatečné amatérské přetaktování, i když to taky může může fungovat. Tím chci říct, že bych klidně OC verzi koupil, pokud bych chtěl co nejvyšší výkon a nevadilo by mi si připlatit.