Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vdsl2 modem

Potřebuji nějaký typ na vdsl2 modem který je stabilní a zvládne cca 50+ připojení přes WiFi je to do přízemního bungalovů cca 150m ale dosach neřeším na to už věci mám děkuji za radu

Nesplnitelna poziadavka.
Pouzi stabilny modem a router, ktory zvladne 50+ pripojenych ludi.
Navyse modem zastabilnis ak ho das do bridge rezimu a vytacat spojenie bude za neho router, ktory bude za nim.
Overene znacky pre dsiatky pripojenie na jedno AP su Mikrotik a UBNT napriklad.
Konkretne ti nepoviem, pretoze vsade, kde je pripojenych viac ako 50+ zariadeni naraz som montoval niekolko vysielacov, takze klienti boli rozhodeni.