Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující audio (up, down)

Dobrý den,

používám Windows 11 na notebooku a nefunguje mi zvýšit a snížit audio (ani pomocí tlačítek na laptopu ani v hlavním panelu), funguje jen snížení na YouTube nebo v přehrávači médií. Notebook automaticky hraje na 100. Děkuji za pomoc!

... nefunguje mi zvýšit a snížit audio ...

Myslíš hlasitost?

1. Typ notebooku je jaký?
2. Už to někdy fungovalo? Pokud ano, tak co předcházelo tomu nefungování?
3. Systém instaloval kdo a odkud?
4. Ovladače instaloval kdo, odkud a v jakém pořadí?
5. Má vůbec výrobce notebooku ovladače pro Win11?