Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sestava

Dobrý den,

rád bych prodal postarší počítač, bohužel se v cenách neorientuji, tak bych potřeboval poradit za kolik by teoreticky šel prodat.
v počítači je jinak všechno funkční.

specifikace: procesor: Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz
16gb ram
grafická karta: sapphire radeon 550rx 2gb
240gb ssd disk
zakládní deska: asus p8z68-v lx
zdroj EVOLVEO FX 500 80Plus 500W bulk

děkuji

Pokud to má legální licenci Windows, tak to je v podstatě jediné, u čeho lze určit cenu :-) A grafika, pokud je OK, ale asi bude bez záruky. Možná ještě SSD, pokud není moc olítané.

MB může kdykoliv odejít a zbytek je nepoužitelný.

Možná prodat grafiku a zbytek věnovat ...