Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung xe700t1c

Ahojte od znameho som dostal notebook samsung xe700t1c, potreboval by som poradiť ..v prvom rade nejde spustit pri zapnutí dá ikonku a hned ma to hodi do nastavenia biosu,v nastavení datumu mi zobrazuje max rok 2020 a viacej sa nedá...je v tom udajne OS WIN 8no mne to nejde spustit..ked dám zavádzacie USB botoovacie nenačíta miho..ako mám nastaviť správny dátum a nainštalovať z usb operačbý systém?
Ďakujem za odpoved..

Dnes som skusil poodpajať komplet všetko ,jednou cestou som prepastoval grafiku a procesor,baterku som odpojil a premeral,manuálne som ju vybil a nechal hodinu tak.Potom som ju nabil na novo..našiel som chybu ventilátora tak som objednal nový,impulzoval trhane sa rozbiehal a aj tak sa nerozbehol a hrkotal..takže výmena...Na stránku som pozeral žiadny bioos tam nie je tak ten rok 2020 neviem či sa bude dať zmazat..este ma napadlo či to nie je firemna seria toho notebooku a je na sim kartu..lebo v tom bola sim karta..ale určite napíšem na podporu stránky čo stým mám robiť..potom ti dám vediet ako to dopadlo...