Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění zbytku staré sestavy

Zdravím,

nedávno jsem provedl upgrade PC sestavy a ze staré mi zbylo pár komponent, akorát nevím za kolik je nabídnout na bazaru, ceny se všude hrozně liší. Proto prosím o radu.

Jedná se o:
Procesor: i7-6700K (delidnutý) a jde krásně taktovat, na vzduchu 4,8Ghz 1,35V
Chladič: Scythe ninja 4
Zdroj: EVGA supernova 750W GOLD+
Základní deska: ASUS Z270F
Case: NZXT H440
Grafická karta: ASUS GTX1080TI rog strix

Vše bez záruky.

Předem děkuji.

Myslím že minimum 700-800€ a kľudne aj viac. Pozri za aké ceny sa predávajú bazárové jednotlivé komponenty a zrátaj si priemer dohromady. Teraz nedávno som predal výkonovo o triedu slabší HW za 700€. Záleží ako rýchlo chceš predať ale netreba sa unáhliť a predávať za menej ako to má cenu. Dnes je extrémne náročné niečo neceniť pretože čo si budeme klamať peniaze už nemajú hodnotu. Ako naceniť čokoľvek čo sa predávalo za 100€ ak ľudia strácajú dôveru v € a iné $račkové čísielka? Takže s chladnou hlavou a nemeň hodnotu za hovna.

Za mě kolem 15000,- Kč (600E) by neměl být problém. Pokud nespěcháš, tak začni klidně na těch 700 Euro, jak je psáno výše. S cenou můžeš jít kdyžtak po čase dolů. Bylo by ale dobré dát záruku na funkčnost alepoň týden nebo 14 dnů. Osobně bych bez jakékoliv záruky na plnou funkčnost nic nekoupil, pokud nekupuju vyloženě něco, co je na odpis nebo na prodej jako nefunkční. Jinak dobré PC :-)

Výkonově podobné procesory se prodávají nové za 2.000 Kč, starý zaprášený chladič žádnou cenu nemá, podobně ani deska, skříň za tisícovku udáš, zdroj možná také, takže bez grafiky bys 4.000 Kč s trochou štěstí dostat mohl.
Grafiku si odhadnout netroufnu, teoreticky by se pořád někdo mohl najít, kdo by dal i 10.000 Kč, ale ceny grafik teď padají, takže nemáš moc čas a potřebuješ s prodejem spěchat.

S hodně velkým štěstím, když narazíš na zájmce velmi brzo, se může stát, že těch 15.000 Kč dostaneš, ale nedivil bych se ani, kdybys za měsíc napsal, že nakonec jsi to prodal za polovinu, teda nějakých 8.000 Kč.