Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tisk prázdného papíru

Dobrý den,
nejedná se o "netisk" dokumentu, ten se vytiskne normálně, ale vyjede za ním prázdný papír.
Win 10, tiskárna Brother, už jsem v natavení zkusil skoro všechno a stále za vytištěným dokumentem vyjede prázdný list.
Děkuji za postřehy.

Je otázka jestli to vyřešil vypnutím duplexu. Ten vůbec nesouvisí s tím, že vyjede prázdný papír. Buď v ovladači, tiskárně nebo Wordu je nastavená oddělovací prázdná stránka pro větší počet úloh.
Anebo v tiskárně je nastavené v menu odeslání ESC kódu pro vyjetí čisté stránky. Někde v menu jsem zahlédl FF.
Admina poslat na pracák, pokud to vyřešil takto. Myslím, že další překvapení na sebe nenechají čekat.