Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechtěné otevírání Průzkumníku

Ahoj,

mám Windows 10. Před týdnem jsem zkoušel nějaké programy na vytváření PDF formulářů (žádný nevyhovoval), a tak jsem jich několik nainstaloval a odinstaloval. Bohužel mi některý z nich musel změnit nastavení systému, takže když ALT-TABem přepnu okna, otevře se mi nové okno Průzkumníka. Je to otravné to neustále zavírat a nikde jsem nenašel způsob, jak to zase vypnout. Je to asi jen drobná pitomost, ale nevíte někdo, jak na to?

S pozdravem Michal

Používam na premapovanie/deaktivovanie klávesov SharpKeys - https://github.com/randyrants/sharpkeys/releases je to open-source. Neviem či ti pomôže ale za vyskúšanie nič nedáš. Je tam aj možnosť zrušiť nastavenie ktoré v tom programe nastavíš čiže ak sa nepodarí malo by to ísť vrátiť späť. Ja som nikdy neskúšal či to ide vrátiť späť čiže naisto neviem. Prípadne či náhodou nebude ten SW vedieť vrátiť späť to čo tie tvoje programy prenastavili. Vyskúšaj uvidíš...