Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Lockit problem so spustenim

Dobrý deň, vedel by mi prosím niekto pomôcť so softwarovým problémom USB Lockit ? Mám USB 2.0 externý HDD kde mám nainštalovaný USB Lockit ochranu USB heslom a ak chcem disk načítať a spustiť cez USB Lockit aby som ho odhesloval, nedá sa spustiť a vypíše mi to chybu : Táto aplikácia sa nedá spustiť na vašom PC. Mne to ale do 21.8. všetko fungovalo normálne a išlo to., Skúšal som aj iné dva PC Win 10, Wn 11, rovnaká hláška. Heslo viem, ale neviem spustiť ten software.

ústavní zákon: usb disk je nejporuchovější šmejd, co v pc světě existuje.
navíc historická verze 2.0 - fak děsně užitečné.
předělat to na jojo nebo na atletický hod kladivem je asi zbytečně pracné. tak to prostě vyhoď.

když už je odepsaný, horší to být nemůže. můžeš rozlámat obal, jestli uvnitř nemá sata konektor. ten by šel připojit přímo do PC.
ale jestli ten nesmyslný lockit sw reaguje jen na usb disky, máš stejně po datech.