Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Telefon android nepřenáší do google účtu kontakty. Proč?

Ave. Viz dotaz. Budu mé milované kupovat novou kost, neb jsem jí při výměně baterky poněkud zahořel displej (Redmi 4, blaflo, flek na displeji :-p). Zůstanu u kšandomi, vybral jsem Note11. Ale o to nejde. V účtu gúgla mám u ní všecky fotky, nicméně v kontaktech je prd. Co mám blbě? Chtěl bych jen vyměnit SIM a po lognutí do účtu používat "stejný" vyměněný telefén. Jak docílím zrcadlení kontaktů? U mého (taky diluviálního) 5+ mám vše (kontakty i data). Co dělám u manželčina bazmeku nie takto? Budu vděčný za každou radu.

Když v nastavení na Androidu rozklikneš Google účet, tak tam v jednotlivých službách máš vypsané, co se kdy synchronizovalo, kliknutím by mělo jít synchronizovat ručně.

Když manželka fotí, nemůžeš jí dopřát něco co fotí o trochu lépe? Ty Xiaomi telefony jsou na focení v těch nižších cenovkách nejtragičtější.

Bohužel, nic z toho nefunguje. Na telefénu jsou vidět všecky kontakty, v gůgl účtu nic. Někde v nastavení jsem našel, že nelze zrcadlit kontakty ze SIM. Proč mi to u mojí kosti (v mém účtu), u všech goauldů, funguje? Dá se to nějak ze SIM přenést do paměti telefénu? Nebijte mě, s androšem nejsem moc kamarád.

A ten displej je uplne celej fuc ?
Co me napadlo a fungovat by melo, je pouzit Xiaomi Mi PC Suite : https://mipcsuite.com/ (software od XIAOMI)
[download_mi_pc_suite.png]
FUNKCE :

• Super podpora zálohování a obnovy pro všechny typy dat, jako jsou fotografie, kontakty, zprávy a všechna data
• Karta Aplikace pro snadnou instalaci a odinstalaci aplikací
• Funkce zpráv a kontaktů s veškerou podporou ovládání zpráv a kontaktů. Funkce můžete ovládat prostřednictvím PC
• Umožní vám synchronizovat váš smartphone s počítačem se systémem Windows a spravovat všechny soubory z plochy
• Umožněte vám správně spravovat všechna média
• Podpora při správě souborů pomocí funkce Průzkumník souborů pro uspořádání, uspořádání a další činnosti
• Funkce Screencast pro manipulaci s obrazovkou prostřednictvím PC
• Umožňuje superrychlý přenos souborů
• Podporuje upgrade firmwaru zařízení a downgrade na požadovaný a možný operační systém Xiaomi
•Umožňuje flashování aktualizace do smartphonu Xiaomi
• Podporuje obnovu vašeho smartphonu Xiaomi s měkkými cihlami a návrat do funkčního stavu a další

Po instalaci zapojis telefon, potvrdis pripojeni, spustis MiPCsuite → tvuj telefon → kontakty → zalohovat do souboru (pravdepodobne **.VCF) nebo Cloud je-li tato funkce dostupna.

Ten soubor ulozis a obnovis na tom druhém novem telefonu.
Jestli jde o telefon se stejnym uctem Xiaomi, mozna by sel v pripade ze ma kontakty zalohovane v Xiaomi Cloud imortovat do toho noveho telefonu primo (synchronizace).

Nene, telefén funguje jak má, jen jsem displeji při blafnutí "přiřadil" barvy, se kterými nemá tvůrce nic společného :-). Já jen potřebuju dostat kontakty do gůglu účtu (fotky to zrcadlí správně). Jak psal výše JaFi, asi nemám SIMku nakopírovanou v paměti kosti. To bude jádro pudla. Otázka: jak to provedu?

Poruce mam jen iPhone, ale na telefonu pritelkyne (android) staci otevrit aplikaci kontakty → správa kontaktů → vychozi uloziste : a zde ma jako vychozi SIM. Kdyz na to kliknu tak jde zmenit na Google.
Jestli mas kontakty v telefonu, SIM karta s tim nema nic spolecneho.