Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Herní notebook do 6000

Hledam herni norebook do 6000 pro syna za rozumnou cenu s dobrym výkonem abi se nesekal.

Hlavne ať to nema malou obrazofku a ma to herni vykon aspon na gta 5.

Pokud nekdo poradi nejaky dobry noubuk pucim mu ucet na neflix serialu a filmi

Změna kategorie, původně: Hardware (Prasak)
Konec vysírání, tohle nikam nevede. (Prasak)

To snad nemyslíš vážně toto Herní notebook do 6000 v Kč nic takového neexistuje to ti bude bohatě stačit jaký kancelářsky notebook na tu takovou běžnou prací.

Jestli myslet Herní notebook do 6000 v euro tak to děla pěkní balík v Kč 6 000 euro rovná se 147 280,20 česká koruna to si hodně bohatý si koupit takoví notebook.

Trvalo mi asi minútu aby som vôbec zistil či píšeš Česky alebo Slovensky a z toho si odvodil či myslíš KČ alebo €. No vzhľadom k tomu že píšeš Česky, alebo sa aspoň o to pokúšaš, mám pocit že sú to KČ, a za 6000 KČ skutočne kúpiš leda tak kancelársky šrot. Ani keby si hľadal medzi repasmi.

Než sa vôbec pokúšať o spustenie GTA 5 na laptope do 6000KČ čo už sme tu mali tie stroje s N4020 Celeronom, tak to choď radšej pracovať... ale chápem že s takým vyjadrovaním je problém nájsť dobre platenú prácu.