Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezgrupovanie okien vo win11

ahoj,

potrebujem nastavit, aby sa viacere okna nezgrupovali pod jednu ikonu. Myslel som, ze je to len o zvyku, ale toto je fakt nieco priserne.

V principe nepotrebujem prerobit cele menu, je mi jedno, ci je v strede. Len 10 otvorenych zositov v exceli potrebujem mat pristupnych na jeden klik.

Na nete je viac rieseni, ktora apka/postup sa vam osvedcili a nebudu sposobovat problemy pri buducich aktualizaciach?

Konecne som mal trochu casu experimentovat, tak zhrniem skusenosti a vysledok.

Riesenia priamo cez upravu registrov, ktore uvadzas ty aj Brtnik nefunguju, resp. funguju tak, ze sa sice ikony na taskbare nezgrupuju ale prestane uplne fungovat tlacidlo start, vyhladavanie, prestane fungovat klavesa win, zmiznu hodiny aj ikony vedla hodin atd., takze je to nepouzitelne.

Uz skor som mal v hladaciku ExplorerPatcher ale mal som obavy to skusat, kedze sa tam uvadza, ze

Please make sure you are connected to the Internet while installing, the application might need to perform one-time downloads for several resources in order to enable full functionality.

Virustotal to ako hrozbu oznacil v jednom pripade, co je viacmenej logicke, kedze to robi psie kusy priamo s explorerom. Je to komunitny projekt, tak je predpoklad, ze to nedotiahne nejaku haved (aj ked istota nie je ziadna).

U mna teda ExplorerPatcher funguje na win11 Microsoft Windows [Version 10.0.22000.978], uvidime, co to spravi po najblizsej 'velkej' aktualizacii.