Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows/system32/config/system

Systém windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen:windows/system32/config/system

Tento soubor můžete zkusit opravit spuštěním instalace systému Windows pomocí originální instalační diskety nebo disku CR-ROM.Opravu spustíte stisknutím klávesy R na první obrazovce.

Už jsem tu viděl několik příspěvků o téhle chybě a několik řešení přes dočasné složky atd. ale mám ještě horší problém a to, že se vůbec nedostanu do windows a ani nejde celkovej reinstal windows navíc se nedá sputit ani nouzový režim ... Nevím co tím pokud dám reinstalaci tak mi po odsouhlasení certifikátu hlásí chybu:

Byly zjištěny potize a system windows byl ukončen, aby nedošlo k poskození pocitace.

BAD_POOL_CALLER

Ujistěte se, ze novy hardware a software jsou spravně instalovany. Pokud se jedna o novou instalaci, obratte se a dodavatele .........

Pokud potize pretrvavaji , vypnete nebo odeberte instaloany hardware nebo software. Zakazte moznosti pameti systemu BIOS, napriklad ukladani do mezipameti nebo stinove rizeni.
Pokud potřebujete pro odebrání ...............

Technické informace:

***STOP: 0x000000c2 (0x00000043,0xc3314000,0x00000000,0x00000000)

Žad ný nový hardware a jeho software jsem neinstaloval ani nic co by více zasahovalo do systému (doufám) počítač bez problému šlape rok a pul se dvěma reinstalacema ...

Pokud mi někdo pomůžete tak vám budu moc vděčen ... díky

no zálohu jsem nedal žádnou páč jsem to nečekal a stalo se to z ničehonic teda nebyl jsem u toho ale pochybuju že by se v tom někdo hrabal ... a krom toho ne že bych byl nakej blb ale nejsem zrovna programátor tak bych prosil toršku češtějc ten návod bo spíše radu ... díky ... :)

Trochu lidsteji to mas primo od MS:
cs

Provadej prikazy, tykajici se pouze souboru system, ten navod je i pro obnoveni dalsich casti registru.
Takze:

md tmp
copy c:\windows\system32\config\system c:\windows\tmp\system.bak
delete c:\windows\system32\config\system
copy c:\windows\repair\system c:\windows\system32\config\system

takže jsem to skoušel tak jak jsi mi popsal zadal jsem opravu windows tedy 1 a tam se mi tobrazil již známý problém:

Byly zjištěny potize a system windows byl ukončen, aby nedošlo k poskození pocitace.

BAD_POOL_CALLER

Ujistěte se, ze novy hardware a software jsou spravně instalovany. Pokud se jedna o novou instalaci, obratte se a dodavatele .........

Pokud potize pretrvavaji , vypnete nebo odeberte instaloany hardware nebo software. Zakazte moznosti pameti systemu BIOS, napriklad ukladani do mezipameti nebo stinove rizeni.
Pokud potřebujete pro odebrání ...............

Technické informace:

***STOP: 0x000000c2 (0x00000043,0xc3314000,0x00000000,0x00000000)

ano ale to je to samy ... :D hlavně musíš zadat co chceš opravit a to musíš zmáčknou 1 a potvrdit a to je oprava windows ...nicméně i kdybych to děalal buhví jak, tak by stejně vždycky měl jít reinstal ale místo toho je modrá smrt ... prostě nic ... je to nějaka HW chyba dle mého názoru ... ale RAM jsou otestovaný a vyzkoušený takže v tom to neni ... procesor jsem zkoušel taky ... vyluxovat a odstranit prach ale stejně jsem v modrym jediný co mi ještě zbejvá je grafika ...