Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní ntb do 13000 korun :-)

Zdravím pánové. :) Bráška bude mít v pondělí narozeniny a já mu chci koupit herní laptop za rozumnou cenu. Vyberte ten nejvíce výkonný do 13000 a dejte nějaké rady ohledně :) Děkuji

Nejak tak,... ešte aj eshopy ako alza či czc keď si zvolím kategóriu "herné notebooky" a dám zoradiť od najlacnejšieho, tak to do 13000 nieje. A to pritom obchody sú schopné označiť za herné aj notebooky, na ktorých to sotva utiahne LoLko či Dotu, čo sú úplne najmenej náročné hry, teda ak už potom nepočítame míny alebo šachy.

Teoreticky za 15 tisíc https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-gaming-3-15?dq=7327495 ale to nie je v podstate herní ale skôr "herní".

To rozhodne nie sú herné stroje... to už radšej ten šrot čo som dával do vlákna v "herný notebook za 6000" či "herný notebook na splátky do max 300".... týchto vlákien na superlacné herné namakané delý tu je, výsledkom je plačúci zákazník.

Taky jsem si včera říkal, jak to chce stihnout, pokud tedy nehodlá v pondělí ráno vpadnout do nejbližší prodejny nebo supermarketu a tam z bohatého výběru herních notebooků do 13 tisíc honem něco koupit. Protože nějaký eshop mu to možná v pondělí hned zabalí a pošle.